душові двері Radaway Arta DWD 40x200 скло ліва (386030-03-01L)
| Виробник | Radaway |
| Од. вим | шт |
| Країна | Польща |
| Розмір | 40x200 |
| Тип товару | Сантехніка |
| Артикул виробника | 386030-03-01L |
| Колекція | Arta |
| Товщина скла | 8 мм |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902738035451 |
| Ширина дверей | від 40 см до 49 см |
| Ширина | 40 см |
| Значимість товару | Основний |
| Висота | 200 см |
| Матеріал вітража | Скло |
| Гарантія | 3 роки |
| Тип дверей | Орні |
| Колір профілю | хром |
| Примітка | левая |
| Колір вітража | прозоре |
Категорії: Arta
душові двері Radaway Arta DWD 40x200 скло ліва (386030-03-01L) відгуків
Be the first to write a review of this product!