бічна стінка Radaway Vesta 75 скло фабрик (204075-06)
| Колекція | vesta |
| Ширина | 750 мм |
| Од. вим | шт |
| Країна | Польща |
| Виробник | Radaway |
| Высота, мм | |
| Тип товару | Сантехніка |
| Артикул виробника | 204075-06 |
| Матеріал вітража | Скло |
| Тип дверей | Розсувні |
| Колір профілю | хром |
| Колір вітража | фабрик |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902738008325 |
| Товщина скла | 5 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Значимість товару | Основний |
| Ширина штори | від 70 см до 79 см |
Категорії: Vesta Душові екрани
бічна стінка Radaway Vesta 75 скло фабрик (204075-06) відгуків
Be the first to write a review of this product!