душові двері Radaway Twist DWJ 70x190 скло прозоре (382000-01)
| Артикул виробника | 382000-01 |
| Колекція | twist |
| Ширина | 700 мм |
| Од. вим | шт |
| Країна | Польща |
| Виробник | Radaway |
| Высота, мм | |
| Тип товару | Сантехніка |
| Гарантія | 3 роки |
| Значимість товару | Основний |
| Матеріал вітража | Скло |
| Тип дверей | Орні |
| Колір профілю | хром |
| Колір вітража | прозоре |
| Товщина скла | 6 мм |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902738025216 |
| Ширина дверей | від 70 см до 79 см |
Категорії: Twist
душові двері Radaway Twist DWJ 70x190 скло прозоре (382000-01) відгуків
Be the first to write a review of this product!