душові двері Rea Montana 130x200 brushed gold (REA-K2504)
| Ширина | 1300 мм |
| Виробник | Rea |
| Высота, мм | |
| Колекція | montana |
| Колір профілю | brushed gold |
| Од. вим | шт |
| Колір вітража | прозоре |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5906366006555 |
| Країна | Польща |
| Товщина скла | 6 мм |
| Ширина дверей | від 130 см до 139 см |
| додаткові відомості | материал профиля: алюминий |
| Значимість товару | другорядний |
| Гарантія | 2 роки |
| Наявність піддону | ні |
| Артикул виробника | REA-K2504 |
| Матеріал вітража | Скло |
| Тип товару | Сантехніка |
| Тип дверей | Розсувні |
душові двері Rea Montana 130x200 brushed gold (REA-K2504) відгуків
Be the first to write a review of this product!