душова кабіна Rea City 90x90 black, скло прозоре (REA-K6446)
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Виробник | Rea |
| Высота, мм | |
| Товщина скла | 5 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Значимість товару | Основний |
| Артикул виробника | REA-K6446 |
| Форма кабіни | квадратні |
| Тип товару | Сантехніка |
| Наявність піддону | ні |
| Колекція | city |
| Матеріал вітража | безпечне скло |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902557396603 |
| Од. вим | шт |
| Тип дверей | Розсувні |
| Країна | Польща |
| Колір профілю | чорний |
| Популярні розміри | 90x90 |
| Колір вітража | прозоре |
душова кабіна Rea City 90x90 black, скло прозоре (REA-K6446) відгуків
Be the first to write a review of this product!