душова кабіна Rea Concept Black 80x100 скло прозоре (REA-K6389)
| Ширина | 1000 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Виробник | Rea |
| Высота, мм | |
| додаткові відомості | Висота планки порога: 42 мм. Товщина профілю: 23 мм. Регулювання за профілями: 5 мм. Товщина профілю: 23 мм. |
| Значимість товару | Основний |
| Гарантія | 2 роки |
| Форма кабіни | прямокутні |
| Артикул виробника | REA-K6389 |
| Наявність піддону | ні |
| Тип товару | Сантехніка |
| Матеріал вітража | безпечне скло |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902557366989 |
| Колекція | Concept Black |
| Тип дверей | Розсувні |
| Од. вим | шт |
| Колір профілю | чорний |
| Популярні розміри | 80x100 |
| Країна | Польща |
| Колір вітража | прозоре |
| Товщина скла | 5 мм |
Категорії: Concept Black
душова кабіна Rea Concept Black 80x100 скло прозоре (REA-K6389) відгуків
Be the first to write a review of this product!