душова перегородка Rea Aero 120x195 gold (REA-K8443)
| Высота, мм | |
| Ширина | 1200 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Виробник | Rea |
| Гарантія | 2 роки |
| Значимість товару | Основний |
| Артикул виробника | REA-K8443 |
| Форма кабіни | прямокутні |
| Тип товару | Сантехніка |
| Наявність піддону | ні |
| Колекція | Aero |
| Матеріал вітража | безпечне скло |
| Од. вим | шт |
| Тип дверей | Розсувні |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902557352623 |
| Країна | Польща |
| Колір профілю | золото |
| Колір вітража | прозоре |
| Товщина скла | 8 мм |
Категорії: Aero
душова перегородка Rea Aero 120x195 gold (REA-K8443) відгуків
Be the first to write a review of this product!