піддон Radaway Delos E Compact 100x90 правий, білий (SDE1090-05R)
| Артикул виробника | SDE1090-05R |
| Колекція | delos |
| Ширина | 900 мм |
| Од. вим | шт |
| Довжина | 1000 мм |
| Країна | Польща |
| Виробник | Radaway |
| Колір для пошуку | білий |
| Колір | білий |
| Тип товару | Сантехніка |
| Значимість товару | Основний |
| Аксесуари до піддону | панель; ніжки |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5904295000972 |
| Матеріал піддону | акрил |
| Форма піддону | асиметричний |
| Висота піддону | 11,5 см |
| Популярні розміри | 90x100 |
| Гарантія | 3 роки |
| Глибина піддону | дрібний |
Категорії: Delos Душові піддони
піддон Radaway Delos E Compact 100x90 правий, білий (SDE1090-05R) відгуків
Be the first to write a review of this product!