душові двері Radaway Idea Black DWD 150x200,5 скло прозоре (387125-54-01)
| Артикул виробника | 387125-54-01 |
| Колекція | Idea Black DWD |
| Од. вим | шт |
| Виробник | Radaway |
| Країна | Польща |
| Розмір | 150x200,5 |
| Тип товару | Сантехніка |
| Товщина скла | 6 мм |
| Ширина дверей | від 150 см до 159 см |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902738059280 |
| Ширина | 150 см |
| Висота | 200,5 см |
| Значимість товару | Основний |
| додаткові відомості | покриття Easy Clean можливий монтаж без піддону нижні повзуни для тихого ходу дверей |
| Матеріал вітража | безпечне скло |
| Гарантія | 3 роки |
| Тип дверей | Розсувні |
| Колір профілю | чорний |
| Колір вітража | прозоре |
Категорії: Idea Black DWD
душові двері Radaway Idea Black DWD 150x200,5 скло прозоре (387125-54-01) відгуків
Be the first to write a review of this product!