плитка Paradyz Scandiano 24,5x6,6 beige
Плитка Paradyz Scandiano 24,5x6,6 beige- високоякісний оздоблювальний матеріал від найвідомішого польського підприємства Paradyz, яке понад 27 років успішно та результативно займається створенням відмінної кахлі та гресу, відповідно до загальноприйнятих наборів усіляких нормативів, різноманітних стандартів та різноманітних сертифікатів. Дані пункти дозволяють з легкістю та максимальними показниками безпеки облаштовувати житла, різноманітні комерційні чи державні установи, створюючи оригінальні та автентичні концепції та розставляючи правильні акценти. У плитці з Польщі поєдналися практичність та високі показники естетичності, гіпоалергенність та довговічність, що дають можливість використовувати чудове облицювальне покриття для оформлення навіть приміщень із несприятливим мікрокліматом.

| Товщина | 7 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Матеріал | Керамограніт |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902610591891 |
| Колір для пошуку | бежевий |
| Застосування плитки | Для фасаду |
| Колір | Beige |
| Артикул виробника | Z---245X066-1-SCAN.BE---4 |
| Тип товару | Плитка |
| Паллета | 73,26 м.кв./99 уп/1153,2 кг. |
| Вид плитки | Клінкер |
| Колекція | SCANDIANO |
| Дод. Характеристики | Морозостійка |
| Виробник | Paradyz |
| Од. вим | м. кв. |
| Упаковка | 0,74 м.кв./46шт./11,4 кг. |
| Значимість товару | Основний |
| Країна | Польща |
| Поверхня | Матова |
| Форма плитки | прямокутна |
| Призначення | базова плитка |
| Дизайн плитки | камінь |
плитка Paradyz Scandiano 24,5x6,6 beige відгуків
Be the first to write a review of this product!