плитка Paradyz Scandiano 24,5x6,6 brown
Плитка Paradyz Scandiano 24,5x6,6 brown- високоякісний оздоблювальний матеріал від найвідомішого польського підприємства Paradyz, яке понад 27 років успішно та результативно займається створенням відмінної кахлі та гресу, відповідно до загальноприйнятих наборів усіляких нормативів, різноманітних стандартів та різноманітних сертифікатів. Дані пункти дозволяють з легкістю та максимальними показниками безпеки облаштовувати житла, різноманітні комерційні чи державні установи, створюючи оригінальні та автентичні концепції та розставляючи правильні акценти. У плитці з Польщі поєдналися практичність та високі показники естетичності, гіпоалергенність та довговічність, що дають можливість використовувати чудове облицювальне покриття для оформлення навіть приміщень із несприятливим мікрокліматом.

| Товщина | 7 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Артикул виробника | Z---245X066-1-SCAN.BR---4 |
| Тип товару | Плитка |
| Вид плитки | Клінкер |
| Колекція | SCANDIANO |
| Паллета | 73,26 м.кв./99 уп/1153,2 кг. |
| Виробник | Paradyz |
| Од. вим | м. кв. |
| Дод. Характеристики | Морозостійка |
| Значимість товару | Основний |
| Країна | Польща |
| Упаковка | 0,74 м.кв./46шт./11,4 кг. |
| Форма плитки | прямокутна |
| Поверхня | Матова |
| Дизайн плитки | камінь |
| Призначення | базова плитка |
| Матеріал | Керамограніт |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902610591921 |
| Колір для пошуку | коричневий |
| Застосування плитки | Для фасаду |
| Колір | Beige |
плитка Paradyz Scandiano 24,5x6,6 brown відгуків
Be the first to write a review of this product!