піддон Radaway Delos D 100x75 (4D17555-03)
| Країна | Польща |
| Виробник | Radaway |
| Колір для пошуку | білий |
| Тип товару | Сантехніка |
| Артикул виробника | 4D17555-03 |
| Колекція | delos |
| Ширина | 750 мм |
| Од. вим | шт |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина піддону | дрібний |
| Значимість товару | Основний |
| Матеріал піддону | акрил |
| Форма піддону | прямокутний |
| Висота піддону | 5 см |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902738014692 |
| Гарантія | 2 роки |
Категорії: Delos Душові піддони
піддон Radaway Delos D 100x75 (4D17555-03) відгуків
Be the first to write a review of this product!