піддон Radaway Delos D, лівий 90x75 (4D97514-03L)
| Країна | Польща |
| Виробник | Radaway |
| Колір для пошуку | білий |
| Тип товару | Сантехніка |
| Артикул виробника | 4D97514-03L |
| Колекція | delos |
| Ширина | 750 мм |
| Од. вим | шт |
| Довжина | 900 мм |
| Висота піддону | 14 см |
| Гарантія | 2 роки |
| Глибина піддону | дрібний |
| Значимість товару | Основний |
| Аксесуари до піддону | панель; ніжки |
| Матеріал піддону | акрил |
| Форма піддону | прямокутний |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902738014739 |
Категорії: Delos Душові піддони
піддон Radaway Delos D, лівий 90x75 (4D97514-03L) відгуків
Be the first to write a review of this product!