піддон Radaway Delos E 90x80, правий (SDE8090-01R)
| Артикул виробника | SDE8090-01R |
| Колекція | delos |
| Ширина | 800 мм |
| Од. вим | шт |
| Довжина | 900 мм |
| Країна | Польща |
| Виробник | Radaway |
| Колір для пошуку | білий |
| Тип товару | Сантехніка |
| Глибина піддону | дрібний |
| Значимість товару | Основний |
| Матеріал піддону | акрил |
| Форма піддону | прямокутний |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902738026039 |
| Висота піддону | 4,5 см |
| Гарантія | 2 роки |
Категорії: Delos Душові піддони
піддон Radaway Delos E 90x80, правий (SDE8090-01R) відгуків
Be the first to write a review of this product!