піддон Radaway Korfu E 120x90 правий (4E91240-03R)
| Колір для пошуку | білий |
| Тип товару | Сантехніка |
| Артикул виробника | 4E91240-03R |
| Колекція | korfu |
| Ширина | 900 мм |
| Од. вим | шт |
| Довжина | 1200 мм |
| Країна | Польща |
| Виробник | Radaway |
| Глибина піддону | глибокий |
| Значимість товару | Основний |
| Матеріал піддону | акрил |
| Форма піддону | напівкруглий |
| Висота піддону | 3 см |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902738023687 |
| Гарантія | 2 роки |
Категорії: Korfu
піддон Radaway Korfu E 120x90 правий (4E91240-03R) відгуків
Be the first to write a review of this product!