піддон Radaway Kyntos A 100x100 напівкруглий, антрацит (HKA100100-64)
| Колір | антрацит |
| Тип товару | Сантехніка |
| Артикул виробника | HKA100100-64 |
| Колекція | Kyntos |
| Ширина | 1000 мм |
| Од. вим | шт |
| Довжина | 1000 мм |
| Країна | Польща |
| Виробник | Radaway |
| Колір для пошуку | чорний |
| Гарантія | 3 роки |
| Глибина піддону | дрібний |
| Значимість товару | Основний |
| Матеріал піддону | штучний камінь |
| Форма піддону | напівкруглий |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902738066257 |
| Висота піддону | 3 см |
| додаткові відомості | зливний отвір діаметром 90 мм |
| Популярні розміри | 100x100 |
Категорії: Kyntos
піддон Radaway Kyntos A 100x100 напівкруглий, антрацит (HKA100100-64) відгуків
Be the first to write a review of this product!