піддон Rea Bazalt 90x120 прямокутний, білий (REA-K3302)
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Виробник | Rea |
| Од. вим | шт |
| Висота піддону | 2,5 см |
| Країна | Польща |
| додаткові відомості | сифон комплект |
| Популярні розміри | 90x120 |
| Гарантія | 2 роки |
| Артикул виробника | REA-K3302 |
| Колір для пошуку | білий |
| Значимість товару | Основний |
| Колір | білий |
| Аксесуари до піддону | сифон |
| Тип товару | Сантехніка |
| Матеріал піддону | композитный |
| Колекція | Bazalt |
| Форма піддону | прямокутний |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902557387700 |
піддон Rea Bazalt 90x120 прямокутний, білий (REA-K3302) відгуків
Be the first to write a review of this product!