піддон Rea Bazalt Long 80x100 прямокутний, чорний (REA-K3323)
| Ширина | 800 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Виробник | Rea |
| Колір для пошуку | чорний |
| Значимість товару | Основний |
| Колір | чорний |
| Аксесуари до піддону | сифон |
| Тип товару | Сантехніка |
| Матеріал піддону | акрил |
| Колекція | Bazalt |
| Форма піддону | прямокутний |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902557387649 |
| Од. вим | шт |
| Висота піддону | 3,5 см |
| Країна | Польща |
| додаткові відомості | сифон комплект |
| Популярні розміри | 80x100 |
| Гарантія | 2 роки |
| Артикул виробника | REA-K3323 |
піддон Rea Bazalt Long 80x100 прямокутний, чорний (REA-K3323) відгуків
Be the first to write a review of this product!