піддон Rea Magnum 80x100 прямокутний, black (REA-K3907)
| Ширина | 800 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Виробник | Rea |
| Тип товару | Сантехніка |
| Матеріал піддону | композитный |
| Колекція | magnum |
| Форма піддону | прямокутний |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902557387809 |
| Од. вим | шт |
| Висота піддону | 2,5 см |
| Країна | Польща |
| додаткові відомості | сифон у комплекті |
| Популярні розміри | 80x100 |
| Гарантія | 2 роки |
| Артикул виробника | REA-K3907 |
| Колір для пошуку | чорний |
| Значимість товару | Основний |
| Колір | black |
| Аксесуари до піддону | сифон |
піддон Rea Magnum 80x100 прямокутний, black (REA-K3907) відгуків
Be the first to write a review of this product!