душові двері Radaway Arta DWB 90x200 скло ліва (386151-03-01L)
| Країна | Польща |
| Виробник | Radaway |
| Высота, мм | |
| Тип товару | Сантехніка |
| Артикул виробника | 386151-03-01L |
| Колекція | Arta |
| Ширина | 900 мм |
| Од. вим | шт |
| Гарантія | 3 роки |
| Значимість товару | Основний |
| Матеріал вітража | Скло |
| Примітка | левая |
| Тип дверей | Складаються |
| Колір профілю | хром |
| Колір вітража | прозоре |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902738039992 |
| Товщина скла | 8 мм |
| Ширина дверей | від 90 см до 99 см |
Категорії: Arta
душові двері Radaway Arta DWB 90x200 скло ліва (386151-03-01L) відгуків
Be the first to write a review of this product!