душові двері Radaway Premium Plus DWJ 120 скло фабрик, хром (33313-01-06N)
| Артикул виробника | 33313-01-06N |
| Колекція | premium |
| Ширина | 1200 мм |
| Од. вим | шт |
| Країна | Польща |
| Виробник | Radaway |
| Высота, мм | |
| Тип товару | Сантехніка |
| Ширина дверей | від 120 см до 129 см |
| Гарантія | 3 роки |
| Значимість товару | Основний |
| Наявність піддону | ні |
| Матеріал вітража | Скло |
| Тип дверей | Розсувні |
| Колір профілю | хром |
| Колір вітража | фабрик |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902738027326 |
| Товщина скла | 5 мм; 6 мм |
душові двері Radaway Premium Plus DWJ 120 скло фабрик, хром (33313-01-06N) відгуків
Be the first to write a review of this product!