душові двері Rea Alex 120x190 скло прозоре, gold brush (REA-K2501)
| Виробник | Rea |
| Высота, мм | |
| Ширина | 1200 мм |
| Колекція | Alex |
| Тип дверей | Розсувні |
| Од. вим | шт |
| Колір профілю | brushed gold |
| Країна | Польща |
| Колір вітража | прозоре |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902557398843 |
| Товщина скла | 4 мм |
| Ширина дверей | від 120 см до 129 см |
| Гарантія | 2 роки |
| Значимість товару | Основний |
| Артикул виробника | REA-K2501 |
| Наявність піддону | ні |
| Тип товару | Сантехніка |
| Матеріал вітража | безпечне скло |
душові двері Rea Alex 120x190 скло прозоре, gold brush (REA-K2501) відгуків
Be the first to write a review of this product!