душові двері Rea Atlas 80x200 безпечне скло, прозоре, зліва, chrome (REA-K4662)
| Высота, мм | |
| Ширина | 800 мм |
| Виробник | Rea |
| Товщина скла | 6 мм |
| Ширина дверей | від 80 см до 89 см |
| Гарантія | 2 роки |
| Значимість товару | Основний |
| Артикул виробника | REA-K4662 |
| Наявність піддону | ні |
| Тип товару | Сантехніка |
| Матеріал вітража | безпечне скло |
| Колекція | Atlas |
| Тип дверей | Орні |
| Од. вим | шт |
| Колір профілю | chrome |
| Країна | Польща |
| Колір вітража | прозоре |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5906366013850 |
душові двері Rea Atlas 80x200 безпечне скло, прозоре, зліва, chrome (REA-K4662) відгуків
Be the first to write a review of this product!