душові двері Rea Hugo 90x200,5 безпечне скло, прозоре, чорний (REA-K6604)
| Высота, мм | |
| Ширина | 900 мм |
| Виробник | Rea |
| Ширина дверей | від 90 см до 99 см |
| додаткові відомості | при установке самой двери в нишу требуется магнитная полоса: REA-K7770 |
| Значимість товару | Основний |
| Гарантія | 2 роки |
| Наявність піддону | ні |
| Артикул виробника | REA-K6604 |
| Матеріал вітража | безпечне скло |
| Тип товару | Сантехніка |
| Тип дверей | Орні |
| Колекція | Hugo |
| Колір профілю | чорний |
| Од. вим | шт |
| Колір вітража | прозоре |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902557376605 |
| Країна | Польща |
| Товщина скла | 6 мм |
Категорії: Hugo Душові кабіни, стінки, двері та перегородки
душові двері Rea Hugo 90x200,5 безпечне скло, прозоре, чорний (REA-K6604) відгуків
Be the first to write a review of this product!