душова двері Rea Nixon-2 150x190 безпечне скло, прозоре, ліва (REA-K5008)
| Виробник | Rea |
| Высота, мм | |
| Ширина | 1500 мм |
| додаткові відомості | профіль зліва |
| Значимість товару | Основний |
| Гарантія | 2 роки |
| Наявність піддону | ні |
| Артикул виробника | REA-K5008 |
| Матеріал вітража | безпечне скло |
| Тип товару | Сантехніка |
| Тип дверей | Розсувні |
| Колекція | Nixon-2 |
| Колір профілю | хром |
| Од. вим | шт |
| Колір вітража | прозоре |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902557308194 |
| Країна | Польща |
| Товщина скла | 8 мм |
| Ширина дверей | від 150 см до 159 см |
душова двері Rea Nixon-2 150x190 безпечне скло, прозоре, ліва (REA-K5008) відгуків
Be the first to write a review of this product!