душова двері Rea Rapid Fold 100x195 безпечне скло, прозоре (REA-K6420)
| Виробник | Rea |
| Высота, мм | |
| Ширина | 1000 мм |
| Колір вітража | прозоре |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902557342525 |
| Країна | Польща |
| Товщина скла | 6 мм |
| Ширина дверей | від 100 см до 109 см |
| Значимість товару | Основний |
| Гарантія | 2 роки |
| Наявність піддону | ні |
| Артикул виробника | REA-K6420 |
| Матеріал вітража | безпечне скло |
| Тип товару | Сантехніка |
| Тип дверей | Складаються |
| Колекція | Rapid Fold |
| Колір профілю | чорний |
| Од. вим | шт |
душова двері Rea Rapid Fold 100x195 безпечне скло, прозоре (REA-K6420) відгуків
Be the first to write a review of this product!