душова двері Rea Rapid Slide 110x195 безпечне скло, прозоре (REA-K6401)
| Высота, мм | |
| Ширина | 1100 мм |
| Виробник | Rea |
| Наявність піддону | ні |
| Артикул виробника | REA-K6401 |
| Матеріал вітража | безпечне скло |
| Тип товару | Сантехніка |
| Тип дверей | Розсувні |
| Колекція | Rapid slide |
| Колір профілю | чорний |
| Од. вим | шт |
| Колір вітража | прозоре |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902557342358 |
| Країна | Польща |
| Товщина скла | 6 мм |
| Ширина дверей | від 110 см до 119 см |
| Гарантія | 2 роки |
| Значимість товару | Основний |
душова двері Rea Rapid Slide 110x195 безпечне скло, прозоре (REA-K6401) відгуків
Be the first to write a review of this product!