душові двері Rea Rapid Slide 120x195 безпечне скло, прозоре, chrome (REA-K5602)
| Высота, мм | |
| Ширина | 1200 мм |
| Виробник | Rea |
| Наявність піддону | ні |
| Артикул виробника | REA-K5602 |
| Матеріал вітража | безпечне скло |
| Тип товару | Сантехніка |
| Тип дверей | Розсувні |
| Колекція | Rapid slide |
| Колір профілю | chrome |
| Од. вим | шт |
| Колір вітража | прозоре |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902557376940 |
| Країна | Польща |
| Товщина скла | 6 мм |
| Ширина дверей | від 120 см до 129 см |
| Гарантія | 2 роки |
| Значимість товару | Основний |
Категорії: Rapid slide Душові кабіни, стінки, двері та перегородки
душові двері Rea Rapid Slide 120x195 безпечне скло, прозоре, chrome (REA-K5602) відгуків
Be the first to write a review of this product!