душові двері Rea Rapid Slide 130x195 безпечне скло, прозоре, chrome (REA-K5603)
| Высота, мм | |
| Ширина | 1300 мм |
| Виробник | Rea |
| Значимість товару | Основний |
| Гарантія | 2 роки |
| Артикул виробника | REA-K5603 |
| Наявність піддону | ні |
| Тип товару | Сантехніка |
| Матеріал вітража | безпечне скло |
| Колекція | Rapid slide |
| Тип дверей | Розсувні |
| Од. вим | шт |
| Колір профілю | chrome |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902557376957 |
| Країна | Польща |
| Колір вітража | прозоре |
| Товщина скла | 6 мм |
| Ширина дверей | від 130 см до 139 см |
Категорії: Rapid slide Душові кабіни, стінки, двері та перегородки
душові двері Rea Rapid Slide 130x195 безпечне скло, прозоре, chrome (REA-K5603) відгуків
Be the first to write a review of this product!