душові двері Rea Rapid Slide 130x195 безпечне скло, прозоре, gold brush (REA-K8590)
| Высота, мм | |
| Ширина | 1300 мм |
| Виробник | Rea |
| Колекція | Rapid slide |
| Тип дверей | Розсувні |
| Од. вим | шт |
| Колір профілю | gold brush |
| Країна | Польща |
| Колір вітража | прозоре |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5906366003165 |
| Товщина скла | 6 мм |
| Ширина дверей | від 130 см до 139 см |
| Гарантія | 2 роки |
| Значимість товару | Основний |
| Артикул виробника | REA-K8590 |
| Наявність піддону | ні |
| Тип товару | Сантехніка |
| Матеріал вітража | безпечне скло |
душові двері Rea Rapid Slide 130x195 безпечне скло, прозоре, gold brush (REA-K8590) відгуків
Be the first to write a review of this product!