душова кабіна Calani Orio 90x90x190 безпечне скло прозоре (CAL-K0201)
| Виробник | Calani |
| Высота, мм | |
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Колір вітража | прозоре |
| Товщина скла | 6 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Значимість товару | Основний |
| Артикул виробника | CAL-K0201 |
| Форма кабіни | квадратні |
| Тип товару | Сантехніка |
| Наявність піддону | ні |
| Колекція | orion |
| Матеріал вітража | безпечне скло |
| Од. вим | шт |
| Тип дверей | Орні |
| Країна | Польща |
| Колір профілю | chrome |
душова кабіна Calani Orio 90x90x190 безпечне скло прозоре (CAL-K0201) відгуків
Be the first to write a review of this product!