душова кабіна Radaway Alient A 90x90 (10229090-01-01)
| Країна | Польща |
| Виробник | Radaway |
| Высота, мм | |
| Тип товару | Сантехніка |
| Артикул виробника | 10229090-01-01 |
| Колекція | Alienta |
| Ширина | 900 мм |
| Од. вим | шт |
| Довжина | 900 мм |
| Наявність піддону | ні |
| Матеріал вітража | безпечне скло |
| Тип дверей | Розсувні |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5904295005946 |
| Колір профілю | хром |
| Колір вітража | прозоре |
| Товщина скла | 5 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Значимість товару | Основний |
| Форма кабіни | напівкруглі |
душова кабіна Radaway Alient A 90x90 (10229090-01-01) відгуків
Be the first to write a review of this product!