душова кабіна Radaway Premium Plus A 85x85 скло прозоре (30420-01-01N)
| Країна | Польща |
| Виробник | Radaway |
| Высота, мм | |
| Тип товару | Сантехніка |
| Артикул виробника | 30420-01-01N |
| Колекція | premium plus |
| Ширина | 850 мм |
| Од. вим | шт |
| Довжина | 850 мм |
| Колір профілю | хром |
| Колір вітража | прозоре |
| Товщина скла | 5 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Значимість товару | Основний |
| Форма кабіни | напівкруглі |
| Наявність піддону | ні |
| Матеріал вітража | Скло |
| Тип дверей | Розсувні |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902738025988 |
Категорії: Premium Plus A
душова кабіна Radaway Premium Plus A 85x85 скло прозоре (30420-01-01N) відгуків
Be the first to write a review of this product!