душова кабіна Radaway Premium Plus C 90x90 скло тканина (30453-01-06N)
| Країна | Польща |
| Виробник | Radaway |
| Высота, мм | |
| Тип товару | Сантехніка |
| Артикул виробника | 30453-01-06N |
| Колекція | premium plus |
| Ширина | 900 мм |
| Од. вим | шт |
| Довжина | 900 мм |
| Товщина скла | 5 мм; 6 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Значимість товару | Основний |
| Форма кабіни | квадратні |
| Наявність піддону | ні |
| Матеріал вітража | Скло |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902738019192 |
| Тип дверей | Розсувні |
| Колір профілю | хром |
| Популярні розміри | 90x90 |
Категорії: Premium Plus C/D
душова кабіна Radaway Premium Plus C 90x90 скло тканина (30453-01-06N) відгуків
Be the first to write a review of this product!