душова кабіна Radaway Premium Plus D 75x90 скло прозоре (30433-01-01N )
| Од. вим | шт |
| Довжина | 750 мм |
| Країна | Польща |
| Виробник | Radaway |
| Высота, мм | |
| Тип товару | Сантехніка |
| Артикул виробника | 30433-01-01N |
| Колекція | premium plus |
| Ширина | 900 мм |
| Товщина скла | 5 мм; 6 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Значимість товару | Основний |
| Форма кабіни | прямокутні |
| Наявність піддону | ні |
| Матеріал вітража | Скло |
| Тип дверей | Розсувні |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902738005614 |
| Колір профілю | хром |
| Колір вітража | прозоре |
Категорії: Premium Plus C/D Душові кабіни, стінки, двері та перегородки
душова кабіна Radaway Premium Plus D 75x90 скло прозоре (30433-01-01N ) відгуків
Be the first to write a review of this product!