душова кабіна Radaway Premium Plus E 100x80 скло фабрик (30491-01-06N)
| Країна | Польща |
| Виробник | Radaway |
| Высота, мм | |
| Тип товару | Сантехніка |
| Артикул виробника | 30491-01-06N |
| Колекція | premium plus |
| Ширина | 800 мм |
| Од. вим | шт |
| Довжина | 1000 мм |
| Колір вітража | фабрик |
| Товщина скла | 5 мм |
| додаткові відомості | Двостулкові розсувні двері Подвійні підшипникові ролики з хромованою кришкою Подвійний пристінний профіль з регулюванням до 10 мм Покриття Easy Clean Розмір входу: 49,5 см Вага 20 кг |
| Значимість товару | Основний |
| Гарантія | 3 роки |
| Форма кабіни | напівкруглі |
| Наявність піддону | ні |
| Матеріал вітража | Скло |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902738004129 |
| Тип дверей | Розсувні |
| Колір профілю | хром |
| Популярні розміри | 80x100 |
Категорії: Premium Plus E
душова кабіна Radaway Premium Plus E 100x80 скло фабрик (30491-01-06N) відгуків
Be the first to write a review of this product!