душова кабіна Radaway Premium Plus E 90x80 скло прозоре (30492-01-01N)
| Країна | Польща |
| Виробник | Radaway |
| Высота, мм | |
| Тип товару | Сантехніка |
| Артикул виробника | 30492-01-01N |
| Колекція | premium plus |
| Ширина | 800 мм |
| Од. вим | шт |
| Довжина | 900 мм |
| Тип дверей | Орні |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902738011400 |
| Колір профілю | хром |
| Колір вітража | прозоре |
| Товщина скла | 5 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Значимість товару | Основний |
| Форма кабіни | напівкруглі |
| Наявність піддону | ні |
| Матеріал вітража | Скло |
Категорії: Premium Plus E
душова кабіна Radaway Premium Plus E 90x80 скло прозоре (30492-01-01N) відгуків
Be the first to write a review of this product!