душова кабіна Rea Diamond 80x80 black безпечне скло прозоре (REA-K6900)
| Ширина | 800 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Виробник | Rea |
| Высота, мм | |
| додаткові відомості | регулювання за профілями 20 мм |
| Значимість товару | Основний |
| Гарантія | 2 роки |
| Форма кабіни | квадратні |
| Артикул виробника | REA-K6900 |
| Наявність піддону | ні |
| Тип товару | Сантехніка |
| Матеріал вітража | безпечне скло |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902557351800 |
| Колекція | diamond |
| Тип дверей | Орні |
| Од. вим | шт |
| Колір профілю | чорний |
| Популярні розміри | 80x80 |
| Країна | Польща |
| Колір вітража | прозоре |
| Товщина скла | 6 мм |
Категорії: Diamond
душова кабіна Rea Diamond 80x80 black безпечне скло прозоре (REA-K6900) відгуків
Be the first to write a review of this product!