душова кабіна Rea Diamond 90x90 безпечне скло прозоре, gold brush (REA-K6506)
| Высота, мм | |
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Виробник | Rea |
| Артикул виробника | REA-K6506 |
| Форма кабіни | нестандартні |
| Тип товару | Сантехніка |
| Наявність піддону | ні |
| Колекція | diamond |
| Матеріал вітража | безпечне скло |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5906366013089 |
| Од. вим | шт |
| Тип дверей | Орні |
| Колір профілю | gold brush |
| Популярні розміри | 90x90 |
| Країна | Польща |
| Колір вітража | прозоре |
| Товщина скла | 6 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Значимість товару | Основний |
душова кабіна Rea Diamond 90x90 безпечне скло прозоре, gold brush (REA-K6506) відгуків
Be the first to write a review of this product!