душова кабіна Rea Fargo 90x120 black безпечне скло прозоре (REA-K3214)
| Высота, мм | |
| Ширина | 1200 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Виробник | Rea |
| Гарантія | 2 роки |
| Значимість товару | Основний |
| Артикул виробника | REA-K3214 |
| Форма кабіни | прямокутні |
| Тип товару | Сантехніка |
| Наявність піддону | ні |
| Колекція | Fargo |
| Матеріал вітража | безпечне скло |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902557354603 |
| Од. вим | шт |
| Тип дверей | Орні |
| Країна | Польща |
| Колір профілю | чорний |
| Популярні розміри | 90x120 |
| Колір вітража | прозоре |
| Товщина скла | 6 мм |
Категорії: Fargo Душові кабіни, стінки, двері та перегородки
душова кабіна Rea Fargo 90x120 black безпечне скло прозоре (REA-K3214) відгуків
Be the first to write a review of this product!