душова кабіна Rea Fold N2 Set 80x80 безпечне скло, прозоре (REA-K9990)
| Довжина | 800 мм |
| Виробник | Rea |
| Высота, мм | |
| Ширина | 800 мм |
| Товщина скла | 6 мм |
| додаткові відомості | регулювання за профілями 10 мм |
| Значимість товару | Основний |
| Гарантія | 2 роки |
| Форма кабіни | квадратні |
| Артикул виробника | REA-K9990 |
| Наявність піддону | ні |
| Тип товару | Сантехніка |
| Матеріал вітража | безпечне скло |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902557341528 |
| Колекція | Fold N2 SET |
| Тип дверей | Орні |
| Од. вим | шт |
| Колір профілю | хром |
| Популярні розміри | 80x80 |
| Країна | Польща |
| Колір вітража | прозоре |
Категорії: Fold
душова кабіна Rea Fold N2 Set 80x80 безпечне скло, прозоре (REA-K9990) відгуків
Be the first to write a review of this product!