душова кабіна Rea Hugo 80x80x200 безпечне скло, прозоре, чорний (REA-K6600)
| Виробник | Rea |
| Высота, мм | |
| Ширина | 800 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Значимість товару | Основний |
| Артикул виробника | REA-K6600 |
| Форма кабіни | квадратні |
| Тип товару | Сантехніка |
| Наявність піддону | ні |
| Колекція | Hugo |
| Матеріал вітража | безпечне скло |
| Од. вим | шт |
| Тип дверей | Орні |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902557376568 |
| Країна | Польща |
| Колір профілю | чорний |
| Колір вітража | прозоре |
| Товщина скла | 6 мм |
душова кабіна Rea Hugo 80x80x200 безпечне скло, прозоре, чорний (REA-K6600) відгуків
Be the first to write a review of this product!