душова кабіна Rea Look 90x90x190 безпечне скло, прозоре, чорний (REA-K7903)
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Виробник | Rea |
| Высота, мм | |
| Країна | Польща |
| Колір профілю | чорний |
| Колір вітража | прозоре |
| Товщина скла | 5 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Значимість товару | Основний |
| Артикул виробника | REA-K7903 |
| Форма кабіни | напівкруглі |
| Тип товару | Сантехніка |
| Наявність піддону | ні |
| Колекція | look |
| Матеріал вітража | безпечне скло |
| Од. вим | шт |
| Тип дверей | Розсувні |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902557380411 |
Категорії: Look
душова кабіна Rea Look 90x90x190 безпечне скло, прозоре, чорний (REA-K7903) відгуків
Be the first to write a review of this product!