душова кабіна Rea Punto 80x100 black безпечне скло, прозоре (REA-K4806)
| Ширина | 800 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Виробник | Rea |
| Высота, мм | |
| Гарантія | 2 роки |
| Форма кабіни | прямокутні |
| Артикул виробника | REA-K4806 |
| Наявність піддону | ні |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902557354757 |
| Тип товару | Сантехніка |
| Матеріал вітража | безпечне скло |
| Колекція | punto |
| Тип дверей | Розсувні |
| Популярні розміри | 80x100 |
| Од. вим | шт |
| Колір профілю | чорний |
| Країна | Польща |
| Колір вітража | прозоре |
| Товщина скла | 5 мм |
| додаткові відомості | регулювання за профілями 5 мм |
| Значимість товару | Основний |
Категорії: Punto Душові кабіни, стінки, двері та перегородки
душова кабіна Rea Punto 80x100 black безпечне скло, прозоре (REA-K4806) відгуків
Be the first to write a review of this product!