душова кабіна Rea Punto 80x100 chrom безпечне скло, прозоре (REA-K1889)
| Высота, мм | |
| Ширина | 1000 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Виробник | Rea |
| Значимість товару | Основний |
| додаткові відомості | регулювання за профілями 5 мм; матеріал ручок: алюміній |
| Форма кабіни | прямокутні |
| Гарантія | 2 роки |
| Наявність піддону | ні |
| Артикул виробника | REA-K1889 |
| Матеріал вітража | безпечне скло |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902557362776 |
| Тип товару | Сантехніка |
| Колекція | punto |
| Тип дверей | Розсувні |
| Популярні розміри | 80x100 |
| Од. вим | шт |
| Колір профілю | хром |
| Країна | Польща |
| Колір вітража | прозоре |
| Товщина скла | 5 мм |
Категорії: Punto Душові кабіни, стінки, двері та перегородки
душова кабіна Rea Punto 80x100 chrom безпечне скло, прозоре (REA-K1889) відгуків
Be the first to write a review of this product!