душова кабіна Rea Punto 80x80 chrom безпечне скло, прозоре (REA-K0863)
| Высота, мм | |
| Ширина | 800 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Виробник | Rea |
| Країна | Польща |
| Колір вітража | прозоре |
| Товщина скла | 5 мм |
| додаткові відомості | регулювання за профілями 5 мм; матеріал ручок: алюміній |
| Значимість товару | Основний |
| Гарантія | 2 роки |
| Форма кабіни | квадратні |
| Артикул виробника | REA-K0863 |
| Наявність піддону | ні |
| Тип товару | Сантехніка |
| Матеріал вітража | безпечне скло |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902557325252 |
| Колекція | punto |
| Тип дверей | Розсувні |
| Од. вим | шт |
| Колір профілю | хром |
| Популярні розміри | 80x80 |
Категорії: Punto
душова кабіна Rea Punto 80x80 chrom безпечне скло, прозоре (REA-K0863) відгуків
Be the first to write a review of this product!