душова кабіна Rea Solar 80x100 безпечне скло прозоре, gold brush (REA-K9509)
| Ширина | 1000 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Виробник | Rea |
| Высота, мм | |
| Гарантія | 2 роки |
| Форма кабіни | прямокутні |
| Артикул виробника | REA-K9509 |
| Наявність піддону | ні |
| Тип товару | Сантехніка |
| Матеріал вітража | безпечне скло |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5906366008108 |
| Колекція | Solar |
| Тип дверей | Розсувні |
| Од. вим | шт |
| Колір профілю | gold brush |
| Популярні розміри | 80x100 |
| Країна | Польща |
| Колір вітража | прозоре |
| Товщина скла | 6 мм |
| додаткові відомості | регулювання за профілями 15 мм |
| Значимість товару | Основний |
душова кабіна Rea Solar 80x100 безпечне скло прозоре, gold brush (REA-K9509) відгуків
Be the first to write a review of this product!