душова кабіна Rea Solar 80x100 gold безпечне скло прозоре (REA-K4901)
| Довжина | 800 мм |
| Виробник | Rea |
| Высота, мм | |
| Ширина | 1000 мм |
| Форма кабіни | прямокутні |
| Гарантія | 2 роки |
| Наявність піддону | ні |
| Артикул виробника | REA-K4901 |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902557355846 |
| Тип товару | Сантехніка |
| Матеріал вітража | безпечне скло |
| Колекція | Solar |
| Тип дверей | Орні |
| Популярні розміри | 80x100 |
| Од. вим | шт |
| Колір профілю | золото |
| Країна | Польща |
| Колір вітража | прозоре |
| Товщина скла | 6 мм |
| Значимість товару | Основний |
| додаткові відомості | регулювання за профілями 15 мм |
Категорії: Solar
душова кабіна Rea Solar 80x100 gold безпечне скло прозоре (REA-K4901) відгуків
Be the first to write a review of this product!