душова кабіна Rea Solar 80x100x190 безпечне скло, прозоре, copper brush (REA-K9513)
| Высота, мм | |
| Ширина | 800 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Виробник | Rea |
| Гарантія | 2 роки |
| Форма кабіни | прямокутні |
| Артикул виробника | REA-K9513 |
| Наявність піддону | ні |
| Тип товару | Сантехніка |
| Матеріал вітража | безпечне скло |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5906366008139 |
| Колекція | Solar |
| Тип дверей | Розсувні |
| Од. вим | шт |
| Колір профілю | copper brush |
| Популярні розміри | 80x100 |
| Країна | Польща |
| Колір вітража | прозоре |
| Товщина скла | 6 мм |
| додаткові відомості | регулювання за профілями 25 мм |
| Значимість товару | Основний |
душова кабіна Rea Solar 80x100x190 безпечне скло, прозоре, copper brush (REA-K9513) відгуків
Be the first to write a review of this product!