душова кабіна Rea Solar 90x90 gold безпечне скло прозоре (REA-K4900)
| Довжина | 900 мм |
| Виробник | Rea |
| Высота, мм | |
| Ширина | 900 мм |
| Наявність піддону | ні |
| Артикул виробника | REA-K4900 |
| Матеріал вітража | безпечне скло |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902557355839 |
| Тип товару | Сантехніка |
| Колекція | Solar |
| Тип дверей | Орні |
| Популярні розміри | 90x90 |
| Од. вим | шт |
| Колір профілю | золото |
| Країна | Польща |
| Колір вітража | прозоре |
| Товщина скла | 6 мм |
| Значимість товару | Основний |
| додаткові відомості | регулювання за профілями 5 мм |
| Форма кабіни | квадратні |
| Гарантія | 2 роки |
Категорії: Solar
душова кабіна Rea Solar 90x90 gold безпечне скло прозоре (REA-K4900) відгуків
Be the first to write a review of this product!